ÖZEL JET KİRALAMA / ÖZEL UÇAK KİRALAMA 

HEAVY JETS - BÜYÜK KABİN JETLER - ÇOK UZUN MESAFELİ 

Özel jet kiralama taleplerinizde Heavy Jets (Büyük Kabin Jetler), uzun ve çok uzun mesafeli; en fazla 13-17 kişinin olacağı uçuşlarda en doğru tercihiniz olacaktır. Filomuzda özel jet kiralama hizmeti verdiğimiz kiralik jetlerden dilediğinizi seçebilir en uygun özel jet kiralama fiyatları ile programınızı oluşturabilirsiniz. Talep ettiğiniz özel jet kiralama fiyatları ile ilgili olarak konusunda uzman ekibimize 7/24 ulaşabilir bilgi alabilirsiniz. 

İstanbul, Tokyo, Mali, Sydney, Melbourne, New York, Washington, Phiedelphia, Las Vegas, Chicago, Toronto, Atlanta, Miami, Orlando, Dallas, San Francisco, Denver, Mexico City, Jamaika, Caracas, Bogota, Lapaz, Sao Paulo, Buenos, Aires, Santiago, Shenzen, Shangai, Incheon, Moskova Vnukovo, New Delhi, Mumbai, Cakarta, Colombo, Kualalumpur, Singapur, Ulan Batur, Hong Kong, Beijing, Guangzhon, Pekin, Helsinki, İslamabad, Londra Heatrow, Toulousse, Sheremetyovo, Amsterdam, Kopenhag, Oslo ve ya da Stokholm dilediğiniz havalimanından Antalya, Frankfurt, Bodrum Milas,  Kopenhag, Ankara, Dublin, Dalaman, Münih, Trabzon, Brüksel, İzmir, Zürih, Samsun, Moskova, Erzurum, Madrid, Atina, Porto, Diyarbakır, Berlin, Kapadokya, Kayseri, Biskek, Nice, Adana, Rabat, Gaziantep, Kahire, Şanlıurfa, Cidde, Adnan Menderes, Nairobi, Antalya Gazipaşa, Johannesburg, Cape Town, Taskent, New Delhi, Mumbai, Helsinki, Niamey, Cape Town, Lizbon, St. Petersburg, Bağdat, Barselona, Kıbrıs Ercan, Monaco, Glasgow, Dubai, Dakar, Manchester dilediğiniz noktaya...

İSTANBUL - ANTALYA - ANKARA - BODRUM - DALAMAN - İZMİR

GLOBAL_5000View More
BOMBARDIER

Global 5000

Kanadalı üretici Bombardier tarafından üretilen Global 5000; 9300 km menziliyle, saatte 890 km/h hızı ile 10 saate kadar uçuşlarda kullanılan bir ultra Uzun Menzilli Jettir. 1,88 m kabin yüksekliğine ve 2,41 m kabin genişliğine sahip olan uçağımız hızı ve okyanus ötesi uzun menzili ile en tercih edilen modeldir.

GLOBAL_EXPRESS_BOMBARDIERView More
BOMBARDIER

Global Express XRS

Kanadalı üretici Bombardier tarafından üretilen Global Express XRS;11300 km menziliyle, saatte 890 km/h hızı ile 10 saate kadar uçuşlarda kullanılan bir ultra Uzun Menzilli Jettir.1,88 m kabin yüksekliğine ve 2,41 m kabin genişliğine sahip olan uçağımız hızı ve okyanus ötesi uzun menzili ile en tercih edilen modeldir.

G450_GULFSTREAMView More
GULFSTREAM

G450

Amerikalı üretici Gulfstream tarafından üretilen Gulfstream G450; 8000 km menziliyle 8 saate kadar uçuşlarda kullanılan bir Büyük Jettir. 1,85 m kabin yüksekliğine ve 2,20 m kabin genişliğine sahip olan uçağımız hızı ve genişliği ile en tercih edilen modeldir.

Gulfstream-G550View More
GULFSTREAM

G550

Amerikalı üretici Gulfstream tarafından üretilen Gulfstream G550; 12500 km menziliyle 12 saate kadar uçuşlarda kullanılan çok uzun menzilli Büyük Jettir.1,90 m kabin yüksekliğine ve 2,25 m kabin genişliğine sahip olan uçağımız hızı, genişliği, uçuş mesafesi ve yolcu kapasitesi ile en tercih edilen modeldir.

DASSAULT_FALCON_8XView More
DASSAULT

Falcon 8X

Fransız üretici Dassault tarafından üretilen Falcon 8X ;11.945 km menziliyle, saatte 950 km maksimum uçuş hızı ile 13 saate kadar olan uçuşlarda kullanılan çok Uzun Menzilli Jettir.1,88 m kabin yüksekliğine ve 2,34 m kabin genişliğine sahip olan uçağımız 3 motorlu olması sebebiyle hızı ve uzun menzili ile en tercih edilen modeldir.

TC-GLB_GLOBAL_6000_TC-GLBView More
BOMBARDIER

Global 6000

Kanadalı Bombardier tarafından üretilen Global 6000; 11300 km menziliyle, ortalama 890 km/h hızı ile 13 saate kadar uçuşlarda kullanılan ultra Uzun Menzilli Jettir. 1,91 m kabin yüksekliğine ve 2,49 m kabin genişliğine sahip olan uçağımız hızı ve okyanus ötesi uzun menzili ile en tercih edilen modeldir.