Hakkımızda

Siz değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza karşı, Sivil Havacılık sektöründe 30 yılı aşan süre zarfında edindiğimiz tecrübe ve Uluslararası Sivil Havacılık Standartları kapsamında, üst düzey hava yolu taşımacılığı hizmetleri sunmanın sorumluluğunu taşımaktayız.

Her Zaman Yanınızdayız

Ana iş kolumuzu oluşturan hava yolu taşımacılığı hizmetimizin bir parçası olarak iniş-kalkış yaptığımız havalimanı işletmeleri ile gerekli koordinasyonun sağlanarak tüm meydanlarda yer hizmetlerinin ifası ve bu faaliyetler ile ilgili iş ortaklarımız ile gerekli iletişimin sağlanarak havalimanlarındaki hizmetlerimizin de çağdaş havacılık düzeyinde sunulması yönünde çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Uluslararası Havacılık Standardı

Uluslararası hava ulaşımında can ve mal emniyetini sağlamak için yürürlüğe konulan ICAO (International Civil Aviation Organization) , EUROCONTROL ve ACI (Airports Council International) kuralları kapsamında ulusal ve uluslararası havacılık standartlarının tüm gerekliliklerini yerine getirmekteyiz.

Önceliğimiz Emniyet ve Memnuniyet

1989 yılında Türk Hava Yolları’nda başlayan ve THY Fransa (Nice, Lyon ve Strasburg) Satış Müdürü pozisyonu ile devam eden profesyonel iş hayatında ve havacılığın her alanında edindiğimiz sektörel bilgi ve tecrübelerimizi 2006 yılından bugüne IST Aviation çatısı altında öncelikle emniyet ve memnuniyet temeline dayalı olarak siz değerli iş ortaklarımız ve müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Kurucu

Berrin ÖZGEN

Misyonumuz

IST Aviation, iş ortaklarımız ve siz değerli müşterilerimiz ile birlikte değişen ve gelişen sivil havacılık sektöründe sürekli emniyet ve müşteri memnuniyeti esasına dayalı uluslararası standartlarda hava yolu taşımacılığı hizmetleri sunmak.

Vizyonumuz

Türk Sivil Havacılığını ulusal ve uluslararası düzeyde en doğru ve hak ettiği şekilde temsil etmek ve gelecek nesillere havacılığı sevdirmek.

EKİBİMİZ

Konusunda Uzman Ekibimiz

İbrahim Mete

1517607127958

Nesligül Karaca

Recep Karakuş