ÖZEL JET KİRALAMA

 

Özel Jet Kiralama taleplerinizde EN DOĞRU JET ve FİYAT GARANTİSİ 

 

Size özel jet kiralama ve uçak kiralama hizmetlerimiz ile Türkiye'nin ve dünyanın herhangi bir noktasına IST Aviation güven ve kalitesi ile seyahat edebilirsiniz; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman; istediğiniz meydandan...

ÖNCELİĞİMİZ UÇUŞ EMNİYETİ ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Önceliğimiz dünya standartlarında emniyet ve IST Aviation müşterilerinin sonsuz memnuniyeti…Size özel jet kiralama ve uçak kiralama hizmetlerimiz ile dünyanın herhangi bir noktasına IST Aviation güven ve kalitesi ile seyahat edebilirsiniz.

DİLEDİĞİNİZ NOKTADAN,  DİLEDİĞİNİZ  ZAMAN

Tek isteğimiz düşündüğünüz veya planladığınız uçuşun programını bizle paylaşmak.

SİZ İSTEYİN, BİZ PLANLAYALIM

Bize kaç kişi olacağınızı, uçuş istediğiniz  gün ve saatleri, kalkış ve varış şehirlerini aktarın yeter. İstediğiniz rotadaki  kısa, orta ve uzun menzilli jet ve uçaklarımızdan en konforlu, en uygun seçenekleri sizlerle paylaşalım. 

SİZ SADECE SEÇİMİNİZİ YAPIN

Dünyanın  her hangi bir noktasında oluşacak özel jet kiralama talepleriniz için tarafımıza ulaşabilir ve anlık olarak en özel jet fiyatlarını alabilirsiniz. Kiralık özel jet fiyatları uçuşun süresine, kalkış ve varış noktalarında oluşacak maliyetlere, yolcu sayısına gibi faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Özel jet kiralama fiyatları, kısa mesafeli bir saatlik uçuş için yaklaşık olarak 3.000 Dolar seviyesinden başlamaktadır.Orta ve uzun mesafeli uçuşlarda kullanılan jetlerin fiyatlandırması da kapasite, marka, model ve menzile göre artarak devam etmektedir. Bize ulaşın, sizin için en doğru alternatifleri oluşturalım.

İSTANBUL-ANTALYA-ANKARA-BODRUM-DALAMAN-İZMİR BASE FİLOMUZ  https://istaviation.com/filomuz/

 

Bugüne Kadar Neler Yaptık

808

Farklı Uçuş

2486

Mutlu Misafir

115

Farklı Şehir ve Ülke

Sıkça Sorulan Sorular

Özel Jet veya Uçak Kiralama Fiyatları Nedir?

Doğal olarak herkesin en çok merak ettiği konu özel jet veya uçakların saatlik veya blok kiralama ücretleridir. Özel jet ve uçak kiralama konusunda fiyatların sanıldığı gibi çok yüksek ulaşılamaz rakamlar değildir. Ist Aviation olarak sizler için en uygun fiyatlandırmayı yapıyoruz.

Jet Kiralama Fiyatları Neye Göre Değişir?

Özel jet ve uçak kiralama fiyatları; uçağın jet veya turboprop olması, menzili, kapasitesi,  marka ve modeli ile birlikte gidilen mesafenin kaç saat uzaklıkta olduğu ile doğru orantılıdır. Ayrıca uçuştan önce, uçuş anında ve uçuştan sonra talep edeceğiniz hizmetlerle birlikte fiyatlandırılmaktadır. Özel jet kiralama konusunda  uzman ekibimizle irtibata geçtiğinizde hızlıca istediğiniz uçuş rotasında en konforlu yolculuğun en uygun fiyatlandırması yapılmaktadır.

Jet Kiralamada Neden ISTAVIATION?

Sizler için önemli olan seyahatinizin, planlanmasından başlayarak her anında sizlerin yanında oluyor ve ilk uçuşumuz gibi her detaya özen gösteriyoruz. Ist Aviation olarak deneyimlerimizi sizlerin konforu için kullanıyoruz.

Dilediğiniz zaman bize ulaşıp rezervasyon yaptırabilirsiniz. Fakat programınız belli olduğu gibi bizleri arayıp teklif alabilir ücretsiz rezervasyon yaptırabilirsiniz. Uçuş programınızın sağlıklı ve bir şekilde yapılması için seyahatinizden en geç 3 saat önce bize ulaşarak rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Dünyanın hangi şehrine uçuyor olursanız olun, müsait olan tüm özel jetlerimiz her zaman sizlerin emrindedir.
Siz değerli misafirlerimizin uçuşunun keyifli geçirmenizi sağlayacak tüm ayrıntılar tarafımızca düşünülmüştür. Tüm seyahatlerde bir uçuşun konforlu geçmesini sağlayacak en önemli etkenlerden biri de catering hizmetlerimizdir. Uçuşlarımızda; çeşitli sıcak soğuk yemeklerimiz ve atıştırmalıklar yanında soğuk-sıcak alkollü veya alkolsüz içecekler, misafirlerimize ikram edilmektedir.
Son yıllarda ülkemizde ve dünyada hızlıca büyüyen havacılık sektörü ve bu sektörde hava taksi hizmetleri kapsamında sunulan özel uçak ve jet servisleri en güvenli ulaşım araçlarındandır. Özellikle Avrupa ve Amerika’da bir gün içinde binlerce özel jet ve uçakla birçok işadamı ve yöneticinin yanı sıra turistik seyahatlerini gerçekleştiren yolcular bulunmaktadır.
Filomuzdaki uçak ve jetlerimizin bakımları düzenli periyotlarla yapılmaktadır; tüm bakımları belirli aralıklarla, alanında uzman teknisyenler tarafından kontrol altında tutulmaktadır. Uçaklarımız, her yolculuk öncesi ve sonrasında ayrıntılı bir şekilde kontrol edilmekte ve son kontrolleri yapılmaktadır. Bu sayede misafirlerimize sağlıklı, konforlu ve güvenli bir ortamda seyahat imkanı sunulmaktadır.
Filomuzda; küçük, orta ve uzun menzilli farklı özel jetler bulunmaktadır. Ayrıca farklı markalar ve özelliklere sahip jetler de sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Filomuzda yer alan ya da almayan sizin istediğiniz marka ve model ile jetler ile de sizlere hizmet sunulmaktadır.
Jetler üç farklı kategoride sınıflandırılmaktadır; Hafif jetler, orta büyüklükteki jetler ve büyük gövdeli jetler olmak üzere üç farklı kategoridedir. Hafif Jetler: Hafif jetler genelde kısa mesafeli uçuşlarda değerlendirilmelidir. (2250 ila 3700 km yani 1200 ila 2000 mil mesafedeki uçuşlarda idealdir) Genelde 4-6 yolcu kapasiteli sessiz bir uçuş için alçak tavanlı kabinlere sahiptir. Bagaj alanları diğer jetlere göre nispeten sınırlı hava araçlarıdır. Üst ve orta düzey yönetici ve iş adamlarının ve ailelerin en çok tercih ettiği modellerdir. Orta Büyüklükteki Jetler: Orta büyüklükteki jetler orta mesafeli uçuşlarda değerlendirilmelidir. (3300 ila 5500 km yani 1800 ila 3000 mil mesafedeki uçuşlarda idealdir) Genelde orta büyüklükteki jetler 7-10 yolcu kapasitesine sahiptir. Uçuşlarda yolculara eşlik eden host-hostes, wc ve ihtiyacı karşılayacak bagaj alanını içerir. Üst düzey yönetici ve iş adamlarının orta mesafeli uçuşlarda en çok tercih ettiği konforlu ve modern modellerdir. Büyük Gövdeli Özel Jetler: Büyük gövdeli jetler ise uzun bir uçuş menziline sahiptir. (6000 ila 12000 km yani 3500 ila 7000 mil uçuş mesafesi ile okyanus üzeri uçuşlarda dahil olmak üzere uçabilirler) Genelde 10-20 kişi kapasiteli son derece geniş yolcu kabinleri ile rahat ve konforlu uçuşları en üst seviyede gerçekleştirecek şekilde tasarlanmıştır. VIP yolcular, iş adamları ve üst düzey yöneticiler tarafından öncelikli olarak tercih edilmektedir.
Jetlerin, 4 yolcudan 20 yolcuya kadar hizmet verecek farklı marka ve modelleri bulunmaktadır. Uçuş mesafesi, yolcu ve bagaj ağırlığına göre gideceğiniz destinasyondaki en doğru seçim yapılır.
Her uçağın ve jetin marka, model ve kategorisine göre taşıyabileceği maksimum yolcu ve bagaj sınırlaması değişkenlik göstermektedir.
Bebekler, tarifeli seferlerdeki havayolu işletmelerindeki prosedür kapsamında özel jet veya uçakla uçabilirler. Hamile olan yolcuların uçuş öncesinde hekimlerinden uçabileceklerine dair mutlaka danışıp bilgi gerekirse bir rapor almaları gerekmektedir.
Özel jet veya uçak ile yolculuk yapan misafirlerimiz ilgili hava limanlarındaki Genel Havacılık Terminallerinden yolcu trafiğine girmeden özel olarak hizmet almakta, yolcularımızın ülkeden çıkış veya giriş için gerekli pasaport işlemleri meydanlardaki uzman ekipler tarafından daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
Havayolu şirketleri olarak her bir uçuşumuz öncesi hem kalkış hem varış meydanlarına uçuş planlarımız gönderilmekte ve slot alınmaktadır. Dolayısı ile uçuş için planlanan saatten en geç 60 dakika öncesinde belirlenen terminalde olmanız hem uçağın programı, hem meydanlardaki uçuş slot planı hem de sizlerin programının aksamaması açısından çok önemlidir.
Her bir uçuş öncesi, uçuşa katılacak tüm yolcuların kimliklerinin ve/veya pasaportlarının kopyası istenmektedir ve bu bilgiler kapsamında o uçuşa katılacak yolcuların pilot veya temsil gözetim firması tarafından ilgili meydana yolcu bilgilerinin yer aldığı manifesto sunulmaktadır. Hazırlanan manifesto kapsamında isimleri yer alan yolcular ilgili meydanda polis tarafından gerekli kimlik kontrolleri yapılıp doğrulandıktan sonra terminale alınmaktadır.
İlgili meydanda hizmet aldığımız temsil gözetim firması tarafından organize edilen apron içi hizmet veren VIP araçlarla uçağa transferiniz gerçekleşmektedir.
Moskova

Rusya

Oka ve Volga Nehirleri arasında siyası, ekonmik ve kültür merkezi

Rezervasyon Yap
Mikanos

Yunanistan

Ege Denizinden bulunan popüler adalardan...

Rezervasyon Yap
Kapadokya

Türkiye

Eşsiz doğal güzelliğiyle Kapadokya 4 Mevsim sizleri bekliyor.

Rezervasyon yap
Antalya

Türkiye

Antalya… Tarih, Doğa, Deniz, Kültür ve Eğlence. Hepsi bir arada.

Rezervasyon yap
Paris

Fransa

En popüler şehirler listesinde her zaman üst sıralarda bulunan Aşıklar şehri...

Rezervasyon Yap
Dubai

Birleşik Arap Emirlikleri

Arap Yarımadasında bulunan Yedi Emirliğin en gözdesi ve popüleri

Rezervasyon Yap

Concierge Hizmetlerimiz

UÇUŞTAN ÖNCE DE UÇUŞTAN SONRA DA HEP YANINIZDAYIZ

Transfer

Uçuş öncesi ve sonrasında VIP Araç Transferi

Rezervasyon Talep Et

Otel Rezervasyonu

Varış noktasında konaklama organizasyon hizmeti

Rezervasyon Talep Et

VIP Karşılama

Yurt Dışı uçuşlarda Pasaport'tan Hızlı Geçiş Hizmeti

Rezervasyon Talep Et

Araç Kiralama

Varış Noktasında Her Türlü Araç Kiralama Hizmeti

Rezervasyon Talep Et

Catering Hizmeti

Seyahatınız esnasında talep edilen catering hizmeti

Rezervasyon Talep Et

Helikopter Transferi

Kısa mesafelerde Helikopter Transfer Hizmeti

Rezervasyon Talep Et

Tüm desteğiniz için Teşekkürler

Rezervasyon için açılan ilk telefondan uçuşun sonuna kadar güven veren, yapılan işi takip eden bir ekip ile çalışmak mutluluk verici. Teşekkürler IST Aviation

Tolga Tekinalp

IST Aviation

Hızlı ve Güvenilir Hizmet